PDA

Zobacz pełną wersję : Torby Kata



Fotozwierz
24-11-2007, 22:07
Witam,
czy ktos korzystał z torby Kata T-214? http://www.kata-bags.com/Item.asp?pid=324&perentId=4&ProdLine=4
Jakie polecacie inne torby Kata do nikona d80, obiektyw 70-200VR i akcesoria?

Pozdrawiam,
Marcin

mariusx
24-11-2007, 23:02
ja korzystam z tej torby, jest droga - ale warta swojej ceny w 150%

Irasss
24-11-2007, 23:11
Kumpel korzysta z tej firmy ale do kamery video. Jest bardzo solidna i droga z tego co pamiętam to około 1000 pln.

Fotozwierz
25-11-2007, 10:42
torba z tego co wiem kosztuje 440zł.
mariusx-jak fotografujesz w tłumie to nie jest za duża? Jak myślisz, sprawdzi się jak bym chciał fotografować ze skał podczas wspinaczki?

Fotozwierz
25-11-2007, 13:47
znalazłem ta torbe za 380zł:mrgreen:
ale mam jeszcze jedno pytanie, czy do tej torby mozna w jakis sposób podpiąć statyw?

Iras
26-11-2007, 00:34
Kata to solidna marka ale i droga. Można nią rzucać z Kasprowego i wszystko wskazuje na to, że nic się nie powinno stać :)
Miałem okazję pooglądać te cacka u dystrybutora na polskę - firma FOTO7 z Gliwic (moi ziomale). Wykonanie perfekt tylko jak dla mnie zbyt rzucające się w oczy. Może jak się wyciorają to nabiorą klasy ale takie nówki na ekspozytorach wyglądają nieco plastikowo.
Jeśli potrzebujesz dobrej, solidnej i bezpiecznej torby, przy okazji ergonomicznej to KATA zaspokoi twoje potrzeby.

Kordian d70
26-11-2007, 00:37
super ta torba tylko nie moge sie doszukac ceny

Iras
26-11-2007, 01:14
Jutro jestem w foto 7 to zapytam albo w ogóle poproszę o jakiś cennik. A jeśli ci się spieszy to dzwoń.
Pozdrawiam

Fotozwierz
26-11-2007, 14:04
w www.imfoto.pl jest...tanio jest...blisko jest...
:-D:mrgreen:

saygon
27-11-2007, 15:00
czy mi sie wydaje cz y to torba noszona na "klacie", a nie na plecach?

Fotozwierz
27-11-2007, 16:42
mozna na klacie i na plecach.

wywar
28-11-2007, 10:58
Witam,
czy ktos korzystał z torby Kata T-214? [
No ja mam tej firmy pokrowiec przeciwdeszczowy na aparat - wykonanie perfekcyjne. Szczerze polecam firmę Kata.