Witam,
czy ktos korzystał z torby Kata T-214? http://www.kata-bags.com/Item.asp?pi...d=4&ProdLine=4
Jakie polecacie inne torby Kata do nikona d80, obiektyw 70-200VR i akcesoria?
Pozdrawiam,
Marcin
Szukaj
Witam,
czy ktos korzystał z torby Kata T-214? http://www.kata-bags.com/Item.asp?pi...d=4&ProdLine=4
Jakie polecacie inne torby Kata do nikona d80, obiektyw 70-200VR i akcesoria?
Pozdrawiam,
Marcin
ja korzystam z tej torby, jest droga - ale warta swojej ceny w 150%
Kumpel korzysta z tej firmy ale do kamery video. Jest bardzo solidna i droga z tego co pamiętam to około 1000 pln.
torba z tego co wiem kosztuje 440zł.
mariusx-jak fotografujesz w tłumie to nie jest za duża? Jak myślisz, sprawdzi się jak bym chciał fotografować ze skał podczas wspinaczki?
znalazłem ta torbe za 380zł
ale mam jeszcze jedno pytanie, czy do tej torby mozna w jakis sposób podpiąć statyw?
Kata to solidna marka ale i droga. Można nią rzucać z Kasprowego i wszystko wskazuje na to, że nic się nie powinno stać
Miałem okazję pooglądać te cacka u dystrybutora na polskę - firma FOTO7 z Gliwic (moi ziomale). Wykonanie perfekt tylko jak dla mnie zbyt rzucające się w oczy. Może jak się wyciorają to nabiorą klasy ale takie nówki na ekspozytorach wyglądają nieco plastikowo.
Jeśli potrzebujesz dobrej, solidnej i bezpiecznej torby, przy okazji ergonomicznej to KATA zaspokoi twoje potrzeby.
super ta torba tylko nie moge sie doszukac ceny
D70s, kilka słoików i chęci do nauki
Jutro jestem w foto 7 to zapytam albo w ogóle poproszę o jakiś cennik. A jeśli ci się spieszy to dzwoń.
Pozdrawiam
w www.imfoto.pl jest...tanio jest...blisko jest...
![]()
czy mi sie wydaje cz y to torba noszona na "klacie", a nie na plecach?
http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...57-0-0-0-0.php
photoandmore pl - to oszuści.
Skontaktuj się z nami