Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Torby Kata

  1. #1

    Domyślnie Torby Kata

    Witam,
    czy ktos korzystał z torby Kata T-214? http://www.kata-bags.com/Item.asp?pi...d=4&ProdLine=4
    Jakie polecacie inne torby Kata do nikona d80, obiektyw 70-200VR i akcesoria?

    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #2

    Domyślnie

    ja korzystam z tej torby, jest droga - ale warta swojej ceny w 150%

  3. #3

    Domyślnie

    Kumpel korzysta z tej firmy ale do kamery video. Jest bardzo solidna i droga z tego co pamiętam to około 1000 pln.

  4. #4

    Domyślnie

    torba z tego co wiem kosztuje 440zł.
    mariusx-jak fotografujesz w tłumie to nie jest za duża? Jak myślisz, sprawdzi się jak bym chciał fotografować ze skał podczas wspinaczki?

  5. #5

    Domyślnie

    znalazłem ta torbe za 380zł
    ale mam jeszcze jedno pytanie, czy do tej torby mozna w jakis sposób podpiąć statyw?

  6. #6

    Domyślnie

    Kata to solidna marka ale i droga. Można nią rzucać z Kasprowego i wszystko wskazuje na to, że nic się nie powinno stać
    Miałem okazję pooglądać te cacka u dystrybutora na polskę - firma FOTO7 z Gliwic (moi ziomale). Wykonanie perfekt tylko jak dla mnie zbyt rzucające się w oczy. Może jak się wyciorają to nabiorą klasy ale takie nówki na ekspozytorach wyglądają nieco plastikowo.
    Jeśli potrzebujesz dobrej, solidnej i bezpiecznej torby, przy okazji ergonomicznej to KATA zaspokoi twoje potrzeby.

  7. #7

    Domyślnie

    super ta torba tylko nie moge sie doszukac ceny
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  8. #8

    Domyślnie

    Jutro jestem w foto 7 to zapytam albo w ogóle poproszę o jakiś cennik. A jeśli ci się spieszy to dzwoń.
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    w www.imfoto.pl jest...tanio jest...blisko jest...

  10. #10

    Domyślnie

    czy mi sie wydaje cz y to torba noszona na "klacie", a nie na plecach?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •