Zobacz pełną wersję : Lampa do D70
Nikon SB-600 czy Metz METZ 54 MZ 3? Może jeszcze coś innego? Co najlepsze? Pozatym czym się różni SB-80DX od SB-800? I na czym polega funkcja command? Jest to sterowanie przez ir ?
zaczni od
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=10349
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=4147
a najlepiej to skasuj tego posta i przeczytaj to co zostalo juz wczesniej napisane a jest tego naprawde duzooooooo
Sb-600 tym różni się od metza 54mz3, czym Sb-800 od SB-80DX. Pierwsze działają z D70,a drugie nie. Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.
Witamy na forum.
biszkoptwielki
02-01-2006, 00:14
no wlasnie :P
A ja ci polecam sb-600 poniewaz sam ja posiadam i swietnie sie sprawuje :)
jeśli chodzi o metza to tylko 54MZ4i - i taką sobie kupię...już niedługo :P
jeśli chodzi o metza to tylko 54MZ4i - i taką sobie kupię...już niedługo :P
Witam.
Lampa bardzo dobra, ale w ostatnim okresie niezwykle awaryjna (zupełnie jak nie Metz).
bigmaciek
02-01-2006, 21:59
[quote="Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.[/quote]
Widzę, że dyżurny policjant nie może się oprzec zwróceniu uwagi. Juz od jakiegoś czasu obserwuję dyskusje i mimo nowego roku nic się nie zmieniło. Teraz znikam na zawsze tylko muszę rozpracować jak się stąd wymazać. Szymonowi życzę udanych łowów (oczywiście bezkrwawych) na nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy. Pozdrawiam admina za cierpliwość choć nigdy się nie poznaliśmy.
Widzę, że dyżurny policjant nie może się oprzec zwróceniu uwagi. Juz od jakiegoś czasu obserwuję dyskusje i mimo nowego roku nic się nie zmieniło. Teraz znikam na zawsze tylko muszę rozpracować jak się stąd wymazać. Szymonowi życzę udanych łowów (oczywiście bezkrwawych) na nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy. Pozdrawiam admina za cierpliwość choć nigdy się nie poznaliśmy.
Rozumiem że to jest twa odpowiedź na pytanie kolegi o w/w błyskacze. Zaiste bardzo wyczepująca porada.
Powodzenia życzę.
Władca Pixeli
03-01-2006, 00:28
... nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy.
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=183479&highlight=#183479
"Dyżurny policjant" ma rację. Trzeba szanować czyjś czas i wykazać się odrobiną chęci i poszukać na forum. Tutaj wszystko jest. Sam też miałem takie rozterki. Co kupić, którą lampkę, a może zamiennik, a może Sb600 starczy ? Poczytałem, pomyślałem i kupiłem, to co uważałem, że dla mnie jest najlepsze. Nikt za nas nie podejmie decyzji.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.