PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa do D70



ejtomek
01-01-2006, 23:25
Nikon SB-600 czy Metz METZ 54 MZ 3? Może jeszcze coś innego? Co najlepsze? Pozatym czym się różni SB-80DX od SB-800? I na czym polega funkcja command? Jest to sterowanie przez ir ?

Klos
01-01-2006, 23:30
zaczni od
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=10349
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=4147

a najlepiej to skasuj tego posta i przeczytaj to co zostalo juz wczesniej napisane a jest tego naprawde duzooooooo

szymony
01-01-2006, 23:32
Sb-600 tym różni się od metza 54mz3, czym Sb-800 od SB-80DX. Pierwsze działają z D70,a drugie nie. Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.
Witamy na forum.

biszkoptwielki
02-01-2006, 00:14
no wlasnie :P

bumik
02-01-2006, 00:23
A ja ci polecam sb-600 poniewaz sam ja posiadam i swietnie sie sprawuje :)

ejtomek
02-01-2006, 16:31
Dzięki!

ALF
02-01-2006, 20:36
jeśli chodzi o metza to tylko 54MZ4i - i taką sobie kupię...już niedługo :P

Smurf
02-01-2006, 21:30
jeśli chodzi o metza to tylko 54MZ4i - i taką sobie kupię...już niedługo :P
Witam.
Lampa bardzo dobra, ale w ostatnim okresie niezwykle awaryjna (zupełnie jak nie Metz).

bigmaciek
02-01-2006, 21:59
[quote="Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.[/quote]

Widzę, że dyżurny policjant nie może się oprzec zwróceniu uwagi. Juz od jakiegoś czasu obserwuję dyskusje i mimo nowego roku nic się nie zmieniło. Teraz znikam na zawsze tylko muszę rozpracować jak się stąd wymazać. Szymonowi życzę udanych łowów (oczywiście bezkrwawych) na nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy. Pozdrawiam admina za cierpliwość choć nigdy się nie poznaliśmy.

szymony
02-01-2006, 23:51
Widzę, że dyżurny policjant nie może się oprzec zwróceniu uwagi. Juz od jakiegoś czasu obserwuję dyskusje i mimo nowego roku nic się nie zmieniło. Teraz znikam na zawsze tylko muszę rozpracować jak się stąd wymazać. Szymonowi życzę udanych łowów (oczywiście bezkrwawych) na nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy. Pozdrawiam admina za cierpliwość choć nigdy się nie poznaliśmy.

Rozumiem że to jest twa odpowiedź na pytanie kolegi o w/w błyskacze. Zaiste bardzo wyczepująca porada.
Powodzenia życzę.

Władca Pixeli
03-01-2006, 00:28
... nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy.
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=183479&highlight=#183479

Mireq
03-01-2006, 00:41
"Dyżurny policjant" ma rację. Trzeba szanować czyjś czas i wykazać się odrobiną chęci i poszukać na forum. Tutaj wszystko jest. Sam też miałem takie rozterki. Co kupić, którą lampkę, a może zamiennik, a może Sb600 starczy ? Poczytałem, pomyślałem i kupiłem, to co uważałem, że dla mnie jest najlepsze. Nikt za nas nie podejmie decyzji.