Nikon SB-600 czy Metz METZ 54 MZ 3? Może jeszcze coś innego? Co najlepsze? Pozatym czym się różni SB-80DX od SB-800? I na czym polega funkcja command? Jest to sterowanie przez ir ?
Szukaj
Nikon SB-600 czy Metz METZ 54 MZ 3? Może jeszcze coś innego? Co najlepsze? Pozatym czym się różni SB-80DX od SB-800? I na czym polega funkcja command? Jest to sterowanie przez ir ?
zaczni od
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=10349
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=4147
a najlepiej to skasuj tego posta i przeczytaj to co zostalo juz wczesniej napisane a jest tego naprawde duzooooooo
Sb-600 tym różni się od metza 54mz3, czym Sb-800 od SB-80DX. Pierwsze działają z D70,a drugie nie. Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.
Witamy na forum.
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
no wlasnie :P
A ja ci polecam sb-600 poniewaz sam ja posiadam i swietnie sie sprawuje![]()
d7k + nikkor 18-105 Vr , Sigma 70-200mm F2.8 Ex Dg Macro Hsm II , Nikkor 50mm 1.8G + sb 600
Dzięki!
jeśli chodzi o metza to tylko 54MZ4i - i taką sobie kupię...już niedługo :P
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Witam.Zamieszczone przez ALF
Lampa bardzo dobra, ale w ostatnim okresie niezwykle awaryjna (zupełnie jak nie Metz).
Pozdrawiam:
Andrzej
[quote="Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.[/quote]
Widzę, że dyżurny policjant nie może się oprzec zwróceniu uwagi. Juz od jakiegoś czasu obserwuję dyskusje i mimo nowego roku nic się nie zmieniło. Teraz znikam na zawsze tylko muszę rozpracować jak się stąd wymazać. Szymonowi życzę udanych łowów (oczywiście bezkrwawych) na nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy. Pozdrawiam admina za cierpliwość choć nigdy się nie poznaliśmy.
F5,F70,Nikkor 50,24-120,105,28-70,Sigma18-35,Tamron70-300,SB26
Rozumiem że to jest twa odpowiedź na pytanie kolegi o w/w błyskacze. Zaiste bardzo wyczepująca porada.Zamieszczone przez bigmaciek
Powodzenia życzę.
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Skontaktuj się z nami