Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Lampa do D70

  1. #1

    Domyślnie Lampa do D70

    Nikon SB-600 czy Metz METZ 54 MZ 3? Może jeszcze coś innego? Co najlepsze? Pozatym czym się różni SB-80DX od SB-800? I na czym polega funkcja command? Jest to sterowanie przez ir ?

  2. #2

    Domyślnie

    zaczni od
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=10349
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=4147

    a najlepiej to skasuj tego posta i przeczytaj to co zostalo juz wczesniej napisane a jest tego naprawde duzooooooo

  3. #3

    Domyślnie

    Sb-600 tym różni się od metza 54mz3, czym Sb-800 od SB-80DX. Pierwsze działają z D70,a drugie nie. Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.
    Witamy na forum.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    A ja ci polecam sb-600 poniewaz sam ja posiadam i swietnie sie sprawuje
    d7k + nikkor 18-105 Vr , Sigma 70-200mm F2.8 Ex Dg Macro Hsm II , Nikkor 50mm 1.8G + sb 600

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki!

  7. #7
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    jeśli chodzi o metza to tylko 54MZ4i - i taką sobie kupię...już niedługo :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    jeśli chodzi o metza to tylko 54MZ4i - i taką sobie kupię...już niedługo :P
    Witam.
    Lampa bardzo dobra, ale w ostatnim okresie niezwykle awaryjna (zupełnie jak nie Metz).
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  9. #9

    Domyślnie

    [quote="Gdybyś tylko przed napisaniem pierwszego posta trochę tu poszperał to byś to wiedział.[/quote]

    Widzę, że dyżurny policjant nie może się oprzec zwróceniu uwagi. Juz od jakiegoś czasu obserwuję dyskusje i mimo nowego roku nic się nie zmieniło. Teraz znikam na zawsze tylko muszę rozpracować jak się stąd wymazać. Szymonowi życzę udanych łowów (oczywiście bezkrwawych) na nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy. Pozdrawiam admina za cierpliwość choć nigdy się nie poznaliśmy.
    F5,F70,Nikkor 50,24-120,105,28-70,Sigma18-35,Tamron70-300,SB26

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bigmaciek
    Widzę, że dyżurny policjant nie może się oprzec zwróceniu uwagi. Juz od jakiegoś czasu obserwuję dyskusje i mimo nowego roku nic się nie zmieniło. Teraz znikam na zawsze tylko muszę rozpracować jak się stąd wymazać. Szymonowi życzę udanych łowów (oczywiście bezkrwawych) na nowych forumowiczów nie przeglądających archiwum z kilka tysiącami postów zanim napiszą coś tutaj po raz pierwszy. Pozdrawiam admina za cierpliwość choć nigdy się nie poznaliśmy.
    Rozumiem że to jest twa odpowiedź na pytanie kolegi o w/w błyskacze. Zaiste bardzo wyczepująca porada.
    Powodzenia życzę.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •