Zobacz pełną wersję : następny system
:-o taka czeka nas przyszłość?
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,LV-2008-DSLR-telefon-z-wymiennymi-obiektywami,wid,9114367,wiadomosc.html?rfbawp=1187 173095.573
sprzedawajmy nasze nikony póki ktoś coś za nie daje :grin:
Sebastiann
15-08-2007, 13:18
po co to - to nie wiem...:)
:-o taka czeka nas przyszłość?
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,LV-2008-DSLR-telefon-z-wymiennymi-obiektywami,wid,9114367,wiadomosc.html?rfbawp=1187 173095.573
sprzedawajmy nasze nikony póki ktoś coś za nie daje :grin:
Jacku, Ja rezerwuję Twojego N 70-200VR, oczywiscie mając na uwadze cenę wynikającą z wyprzedaży.
Hehe, a wyobrażacie sobie np. takiego D300 z gripem podnoszonego do ucha? ;)
W sumie pewnie ktoś to kupi... ;-)
Dodadzą jeszcze redukcję wibracji, szkiełko rzędu 600mm f/4.0 ED i pewnie już wkrótce beziemy mieli nowy gatunek Paparazzi HOME edition 8)
Tylko żeby producnci nie wpadli na pomysł dodawania (tj. wbudowywania) telefonu na tylną ściankę lustrzanki...
W sumie pewnie ktoś to kupi... ;-)
Dodadzą jeszcze redukcję wibracji, szkiełko rzędu 600mm f/4.0 ED i pewnie już wkrótce beziemy mieli nowy gatunek Paparazzi HOME edition 8)
Tylko żeby producnci nie wpadli na pomysł dodawania (tj. wbudowywania) telefonu na tylną ściankę lustrzanki...
po co redukcja wibracji, raczej dodatkowy wibrator i telefon dla... ech głupia myśl ;)
matka997
15-08-2007, 21:11
III edycja konkursu fotograficznego NG
możliwe zdjęcia z telefonów komórkowych w 2 kategoriach: fotoblog, uchwyć chwilę.
http://www.national-geographic.pl/konkursfoto/kategorie.htm
Zapewne za jakiś czas zrobią warsztaty dla fotografujących komórkami
;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.