Zobacz pełną wersję : Goldphoto YH331
grzegorzant
23-07-2007, 23:25
Wklejam tu może będzie jakis odzew
Oglądałem ostatnio COS TAKIEGO (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=215868824), Ogólnie sprawia dobre wrażenie, jest wysoki i dość ciężki - dla mnie to dobrze:wink:. Czy ktoś z Was ma, lub miał ten statyw?
Czyżby archiwum znikło? :mrgreen:
Miły statyw, bardzo stabilny i wszystko działa sprawnie, (szybkie rozkładanie bez zacięć). Jednak dalej jest to statyw bez nóżek na kulkach i na gładkiej powierzchni przy pełnej długości rozjeżdża się, niby minimalnie, bo jego sztywności trudno coś zarzucić, ale jednak... Kolumna na korbkę, a przy fotografowaniu czymś ciężkim, albo fotografowaniu pomieszczeń trudno sobie wyobrazić bez korbki...
grzegorzant
26-07-2007, 22:52
Czyżby archiwum znikło? :mrgreen:
szukałem kolego, szukałem ale YH331 nie znalazłem. Wot porblem !
pozdrawiam
grzegorzant
26-07-2007, 22:56
Miły statyw, bardzo stabilny i wszystko działa sprawnie, (szybkie rozkładanie bez zacięć). Jednak dalej jest to statyw bez nóżek na kulkach i na gładkiej powierzchni przy pełnej długości rozjeżdża się, niby minimalnie, bo jego sztywności trudno coś zarzucić, ale jednak... Kolumna na korbkę, a przy fotografowaniu czymś ciężkim, albo fotografowaniu pomieszczeń trudno sobie wyobrazić bez korbki...
Kolego Jakubs : Macie ten trójnóg na stanie? Meldujcie natychMIAST ! Odbiór :)
pozdrawiam
Wklejam tu może będzie jakis odzew
Oglądałem ostatnio COS TAKIEGO (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=215868824), Ogólnie sprawia dobre wrażenie, jest wysoki i dość ciężki - dla mnie to dobrze:wink:. Czy ktoś z Was ma, lub miał ten statyw?
To co widać na zdjęciach przypomina mi model Manfrotto 055 Pro. Czyli to jakaś imitacja tego modelu. Mam tylko nadzieję, że ten statyw nie będzie się charakteryzował funkcjonalnością o 50 % mniejszą niż 055 Pro bo cena właśnie jest o 50 % mniejsza.
Chyba nie ma odpowiednika tego statywu w Manfrotto, tam pokręcane kolumny występują dopiero w drogich i stabilnych statywach, najczęściej nadających się już do studia. Połączenie względnej lekkości statywu z ząbkowaną kolumną jest chyba tutaj oryginalną kompilacją Goldphoto.
grzegorzant
28-07-2007, 15:49
Dzięki za podpowiedzi
pozdrawiam
szukałem kolego, szukałem ale YH331 nie znalazłem. Wot porblem !
Wczytaj się w treść tego wątka. http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22676&page=2 :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.