PDA

Zobacz pełną wersję : Beiks Media Show



spiritus
05-11-2021, 14:20
Wbijajcie, jest Z9 i sporo obiektywów nowych na 1.2

Są też arty, 7artusansy, canony sony itp itd

Wstęp bezpłatny ale trzeba sie zarejestrowac

sabur
05-11-2021, 18:35
Dzięki za info, pakuje się i jadę :)

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka