Wbijajcie, jest Z9 i sporo obiektywów nowych na 1.2
Są też arty, 7artusansy, canony sony itp itd
Wstęp bezpłatny ale trzeba sie zarejestrowac
Szukaj
Wbijajcie, jest Z9 i sporo obiektywów nowych na 1.2
Są też arty, 7artusansy, canony sony itp itd
Wstęp bezpłatny ale trzeba sie zarejestrowac
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Dzięki za info, pakuje się i jadę![]()
Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Skontaktuj się z nami