PDA

Zobacz pełną wersję : Akwarium



Pypeszt
03-02-2021, 13:51
Hej. Czy są tu jacyś akwaryści?

spiritus
03-02-2021, 14:17
Coś kiedyś był jakiś wątek zdjęciowy, poszukaj w galerii.

Ooo... MAM!
https://forum.nikoniarze.pl/threads/252329-Akwarium/page3?highlight=akwarium

Możesz ich tutaj ściągnąć przez @ albo sobie dyskutować wraz ze zdjęciami tam.