Hej. Czy są tu jacyś akwaryści?
Szukaj
Hej. Czy są tu jacyś akwaryści?
Coś kiedyś był jakiś wątek zdjęciowy, poszukaj w galerii.
Ooo... MAM!
https://forum.nikoniarze.pl/threads/...light=akwarium
Możesz ich tutaj ściągnąć przez @ albo sobie dyskutować wraz ze zdjęciami tam.
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Skontaktuj się z nami