PDA

Zobacz pełną wersję : [ Sigma ] Sigma FP



Dariusz Breś
09-10-2019, 20:43
Sigma PF - nowy bezlusterkowiec FF

Jest już u mnie.
Zgrabna, bardzo dobrze wykonana.

Widać że stworzona pod filmowanie.

https://live.staticflickr.com/65535/48871683021_71c9de0045_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48871879822_fb9a12fe1f_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48871251603_bcb727cf44_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48871975472_8feecadcb6_h.jpg

epicure
09-10-2019, 21:07
Jaki to ma bagnet?

Dariusz Breś
09-10-2019, 21:11
Jaki to ma bagnet?

L-mount, czyli aliance panasa, leica i sigmy

https://www.sigma-global.com/en/cameras/fp-series/main-feature/

https://l-mount.com/webfile/show/570/L-Mount-Meta-Description-Image.jpg

cdc
09-10-2019, 21:17
https://youtu.be/JNn3O4eGEVw?t=28

Dariusz Breś
11-10-2019, 15:25
Sigma na modułowość postawiła

https://smhttp-ssl-84677.nexcesscdn.net/media/wysiwyg/camera.jpg

notdot
11-10-2019, 16:24
mały fajny wariat
ale faktycznie typowo pod filmowanie

Ligo
11-10-2019, 22:43
Fajny, bo mały, tylko nie ma za co potrzymać.
Poczekamy na Foveona i nowy soft, bo z poprzednim sobie nie wyobrażam.

Dariusz Breś
12-10-2019, 23:42
Pofociłem dziś na spacerze tym Fp, z 35 1.2 Art

https://live.staticflickr.com/65535/48885863506_6d20022609_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48885863581_995fd4cf48_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48885863621_56c6e98b94_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48885326643_be43489112_h.jpg

Dariusz Breś
15-10-2019, 00:33
A teraz z innym szkłem natywnym 45 2.8
to szkło jest z metalu ale lekkie i mega małe, nikon mógłby się uczyć budowy od sigmy
jezu, jakie to małe i lekkie teraz, w sam raz na spacerniak


https://live.staticflickr.com/65535/48899809703_c6223efd2e_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48900544432_8663d9e34f_h.jpg

https://live.staticflickr.com/65535/48899809793_b670423be1_h.jpg

cybulski
15-10-2019, 17:01
Pełna klatka w tak małym body, można powiedzieć że jest to swego rodzaju przełom.

Teu
17-10-2019, 20:16
Rolling shutter bardzo przeszkadza przy fotografowaniu?

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka