PDA

Zobacz pełną wersję : pilot ml-l3



fader_audio
10-03-2018, 21:21
Witam

Nabyłem pilot zdalnego sterownaia. mam wątpliwośc odnośnie jego działania. Myślełem, że przycidk jest odpowiednikiem przycisku spustu migawki, czyli dwustopniowy. Chciałem go wykorzystywać w taki spasób by ustawic ostrośc a potem wyzwolić migawkę - czyli po prostu czekać aż obiekt będzie w odpowiedniej pozycji.
Prosże o zweryfikowania dla pewności, bo nie wiem czy mam dobry pilot

Nbogdan
10-03-2018, 21:52
Pilot tak działa. Jest jednostopniowy.
Tak że twój działa jak powinien.

fader_audio
10-03-2018, 22:35
dzieki wielkie za szybka odpowiedz.