fader_audio
10-03-2018, 21:21
Witam
Nabyłem pilot zdalnego sterownaia. mam wątpliwośc odnośnie jego działania. Myślełem, że przycidk jest odpowiednikiem przycisku spustu migawki, czyli dwustopniowy. Chciałem go wykorzystywać w taki spasób by ustawic ostrośc a potem wyzwolić migawkę - czyli po prostu czekać aż obiekt będzie w odpowiedniej pozycji.
Prosże o zweryfikowania dla pewności, bo nie wiem czy mam dobry pilot
Nabyłem pilot zdalnego sterownaia. mam wątpliwośc odnośnie jego działania. Myślełem, że przycidk jest odpowiednikiem przycisku spustu migawki, czyli dwustopniowy. Chciałem go wykorzystywać w taki spasób by ustawic ostrośc a potem wyzwolić migawkę - czyli po prostu czekać aż obiekt będzie w odpowiedniej pozycji.
Prosże o zweryfikowania dla pewności, bo nie wiem czy mam dobry pilot