PDA

Zobacz pełną wersję : Cafe Nikon



Nikomat
09-03-2018, 03:11
Nareszcie tytulowy watek w Cafe NIKON 8-)
Czyli pale kawe ...

5909

5910

ksh
09-03-2018, 10:28
Chyba za mało mieszałeś bo co tłustsze ziarenko już raczej tylko do straszenia spalenizną ;)

Leonek1
09-03-2018, 11:55
Właśnie taką piję, to może i od Ciebie ? ;o :)

Nikomat
12-03-2018, 07:13
Te tluste sa najlepsze :^)))
Zreszta efekt koncowy jest jeszcze sporo ciemniejszy.

Masz kawe ode mnie ? Ale ja pale tylko dla domu.
No chyba, ze mi podebrales ziarenek ...