Zobacz pełną wersję : Cafe Nikon
Nareszcie tytulowy watek w Cafe NIKON 8-)
Czyli pale kawe ...
5909
5910
Chyba za mało mieszałeś bo co tłustsze ziarenko już raczej tylko do straszenia spalenizną ;)
Właśnie taką piję, to może i od Ciebie ? ;o :)
Te tluste sa najlepsze :^)))
Zreszta efekt koncowy jest jeszcze sporo ciemniejszy.
Masz kawe ode mnie ? Ale ja pale tylko dla domu.
No chyba, ze mi podebrales ziarenek ...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.