Nareszcie tytulowy watek w Cafe NIKON
Czyli pale kawe ...
DSC00269_1000.jpg
DSC00273_1200.jpg
Szukaj
Nareszcie tytulowy watek w Cafe NIKON
Czyli pale kawe ...
DSC00269_1000.jpg
DSC00273_1200.jpg
Chyba za mało mieszałeś bo co tłustsze ziarenko już raczej tylko do straszenia spalenizną![]()
Właśnie taką piję, to może i od Ciebie ? ;o![]()
Te tluste sa najlepsze :^)))
Zreszta efekt koncowy jest jeszcze sporo ciemniejszy.
Masz kawe ode mnie ? Ale ja pale tylko dla domu.
No chyba, ze mi podebrales ziarenek ...
Skontaktuj się z nami