Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Cafe Nikon

  1. #1

    Domyślnie Cafe Nikon

    Nareszcie tytulowy watek w Cafe NIKON
    Czyli pale kawe ...

    DSC00269_1000.jpg

    DSC00273_1200.jpg

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chyba za mało mieszałeś bo co tłustsze ziarenko już raczej tylko do straszenia spalenizną

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie taką piję, to może i od Ciebie ? ;o

  4. #4

    Domyślnie

    Te tluste sa najlepsze :^)))
    Zreszta efekt koncowy jest jeszcze sporo ciemniejszy.

    Masz kawe ode mnie ? Ale ja pale tylko dla domu.
    No chyba, ze mi podebrales ziarenek ...

Podobne wątki

  1. [ Pozostałe ] Cafe
    By Sławek in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-01-2015, 16:31
  2. [ Architektura ] Art Cafe
    By Maxikq in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 23:37
  3. Plener w Karkonoszach 11-14.06.2009 /watek z Cafe Nikon/
    By ALF in forum Plenery i warsztaty rok 2009 (Międzyzdroje, Karkonosze, Rewal, Zakopane)
    Odpowiedzi: 453
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 00:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •