PDA

Zobacz pełną wersję : ON1



jo44
04-05-2017, 17:45
Jakby kogo interesowało to jest nowy ON1 za free;
https://www.on1.com/free-upgrade/?utm_campaign=NP_Effects10Upgrade&utm_source=EffectsLegacyOwn&utm_medium=email&v=effects

spiritus
04-05-2017, 18:01
Ktoś używa tego? Warto?

Jak się ma to w stosunku do Lr-a 5?

nikoniarz
04-05-2017, 18:11
Używałem starszych wersji. Presety które można modyfikować po swojemu, ale dające jakiś punkt wyjścia. Aczkolwiek mnie się szybko znudziło. No i po kilkunastu miesiącach przestało działać...