Jakby kogo interesowało to jest nowy ON1 za free;
https://www.on1.com/free-upgrade/?ut...mail&v=effects
Szukaj
Jakby kogo interesowało to jest nowy ON1 za free;
https://www.on1.com/free-upgrade/?ut...mail&v=effects
Ktoś używa tego? Warto?
Jak się ma to w stosunku do Lr-a 5?
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Używałem starszych wersji. Presety które można modyfikować po swojemu, ale dające jakiś punkt wyjścia. Aczkolwiek mnie się szybko znudziło. No i po kilkunastu miesiącach przestało działać...
Skontaktuj się z nami