PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja komunijna



Reed
17-04-2017, 14:21
Witam,
czeka mnie zlecenie zdjeci komunijnych. Podczas przygotowan przegladam rozne kadry i zastanawiam sie nad zrobieniem zdjecia podczas wlasciwego przyjmowania Komunii.
Co o tym sadzicie? Ze strony technicznej, trzeba by zlapac moment kiedy oplatek jest podawany, ale usta nadal zamkniete. Natomiast ze strony sacrum..? Jakos ciezko to widze.
Jakie sa wasze doswiadczenia?

(mam nadzieje, ze watek w dobrym dziale)

pozdrawiam

kolorowooka
25-04-2017, 11:03
Zazwyczaj takie zdjęcie jest łapane w momencie jak ksiądz unosi hostię mówiąc "Ciało Chrystusa" a dziecko jeszcze nie odpowiedziało "Amen"

ekonet
26-04-2017, 15:26
trzeba by zlapac moment kiedy oplatek jest podawany, ale usta nadal zamkniete.
Naprawdę jest taki wymóg?

Reed
26-04-2017, 15:36
Nie wymogu nie ma. Ale nie podobaja mi sie zdjecia z otwrtymi ustami :)

elanek
27-04-2017, 12:26
Jak podnosi opłatek, a dziecko jeszcze nie wystawiło jęzora. Proste, ale nie zawsze :)

grzehuu
27-04-2017, 16:50
a nie możesz napitalać serią i wybrać najodpowiedniejsze?
bo jak będziesz celował to nie wyjdzie
a próbę masz jedną
:P

ekonet
28-04-2017, 11:34
a nie możesz napitalać serią i wybrać najodpowiedniejsze?
bo jak będziesz celował to nie wyjdzie
a próbę masz jedną
:P
Jeśli kościół nie jest jasny, to może serią za bardzo nie powalczysz.

grzehuu
28-04-2017, 20:23
no chyba naświetleń długich - powyżej pół sekundy nie będzie miał
;p