Witam,
czeka mnie zlecenie zdjeci komunijnych. Podczas przygotowan przegladam rozne kadry i zastanawiam sie nad zrobieniem zdjecia podczas wlasciwego przyjmowania Komunii.
Co o tym sadzicie? Ze strony technicznej, trzeba by zlapac moment kiedy oplatek jest podawany, ale usta nadal zamkniete. Natomiast ze strony sacrum..? Jakos ciezko to widze.
Jakie sa wasze doswiadczenia?
(mam nadzieje, ze watek w dobrym dziale)
pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami