PDA

Zobacz pełną wersję : Wetransfer



spiritus
12-01-2017, 11:44
Ktoś używa? Polecacie/nie polecacie?

Na dropboxie trochę te 2.5 GB za mało jest a 1 TB wykupić to nie potrzebuję ;)

thekrycha
12-01-2017, 11:49
Z tym, że to nie chmura i służy raczej do udostępniania plików niż do ich przechowywania. W wersji darmowej, jednorazowy transfer nie może być cięższy niż 2 GB a pliki są dostępne przez 7 dni ... Czy tego właśnie szukasz?

spiritus
12-01-2017, 12:20
Ojjj... nie :D

emet_b
12-01-2017, 13:02
możesz dokupić polecenia od znajomych->gb do dropboxa na znanym portalu.
Ja tak zrobiłem i mam 26GB.
A o Wetransfer nie wiedziałem, a bardzo się przyda :)

spiritus
12-01-2017, 13:29
możesz dokupić polecenia od znajomych->gb do dropboxa na znanym portalu.
Ja tak zrobiłem i mam 26GB.
A o Wetransfer nie wiedziałem, a bardzo się przyda :)

A ile płaciłeś i ile dostałeś?

emet_b
12-01-2017, 13:30
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=dropbox&bmatch=base-relevance-floki-5-uni-1-2-1025

co najważniejsze, płacisz raz i masz "do końca życia".
U mnie tak śmiga od 2 lat.
edit: ale widzę, że sporo podrożało. Ja za 20 gb zapłaciłem coś koło 80zł.

pil74
12-01-2017, 13:47
Używam, do przesyłania/odbierania dużych plików. Zero problemów.
Ze stanów jak przysyłają coś dużego to używają dla odmiany www.transferbigfiles.com. Też działa.

bahuone
15-01-2017, 10:46
Jak do przechowywania plików to mega.co.nz - produkt tego samego gościa co stworzył megaupload. W wersji free 50 gb na pliki :) Korzystam, polecam!