Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wetransfer

  1. #1

    Domyślnie Wetransfer

    Ktoś używa? Polecacie/nie polecacie?

    Na dropboxie trochę te 2.5 GB za mało jest a 1 TB wykupić to nie potrzebuję
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Z tym, że to nie chmura i służy raczej do udostępniania plików niż do ich przechowywania. W wersji darmowej, jednorazowy transfer nie może być cięższy niż 2 GB a pliki są dostępne przez 7 dni ... Czy tego właśnie szukasz?
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  3. #3

    Domyślnie

    Ojjj... nie
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    możesz dokupić polecenia od znajomych->gb do dropboxa na znanym portalu.
    Ja tak zrobiłem i mam 26GB.
    A o Wetransfer nie wiedziałem, a bardzo się przyda
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    możesz dokupić polecenia od znajomych->gb do dropboxa na znanym portalu.
    Ja tak zrobiłem i mam 26GB.
    A o Wetransfer nie wiedziałem, a bardzo się przyda
    A ile płaciłeś i ile dostałeś?
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #6

    Domyślnie

    http://allegro.pl/listing/listing.ph...5-uni-1-2-1025

    co najważniejsze, płacisz raz i masz "do końca życia".
    U mnie tak śmiga od 2 lat.
    edit: ale widzę, że sporo podrożało. Ja za 20 gb zapłaciłem coś koło 80zł.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #7

    Domyślnie

    Używam, do przesyłania/odbierania dużych plików. Zero problemów.
    Ze stanów jak przysyłają coś dużego to używają dla odmiany www.transferbigfiles.com. Też działa.
    nic...

  8. #8

    Domyślnie

    Jak do przechowywania plików to mega.co.nz - produkt tego samego gościa co stworzył megaupload. W wersji free 50 gb na pliki Korzystam, polecam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •