Ktoś używa? Polecacie/nie polecacie?
Na dropboxie trochę te 2.5 GB za mało jest a 1 TB wykupić to nie potrzebuję![]()
Szukaj
Ktoś używa? Polecacie/nie polecacie?
Na dropboxie trochę te 2.5 GB za mało jest a 1 TB wykupić to nie potrzebuję![]()
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Z tym, że to nie chmura i służy raczej do udostępniania plików niż do ich przechowywania. W wersji darmowej, jednorazowy transfer nie może być cięższy niż 2 GB a pliki są dostępne przez 7 dni ... Czy tego właśnie szukasz?
Ojjj... nie![]()
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
możesz dokupić polecenia od znajomych->gb do dropboxa na znanym portalu.
Ja tak zrobiłem i mam 26GB.
A o Wetransfer nie wiedziałem, a bardzo się przyda![]()
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
http://allegro.pl/listing/listing.ph...5-uni-1-2-1025
co najważniejsze, płacisz raz i masz "do końca życia".
U mnie tak śmiga od 2 lat.
edit: ale widzę, że sporo podrożało. Ja za 20 gb zapłaciłem coś koło 80zł.
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
Używam, do przesyłania/odbierania dużych plików. Zero problemów.
Ze stanów jak przysyłają coś dużego to używają dla odmiany www.transferbigfiles.com. Też działa.
nic...
Jak do przechowywania plików to mega.co.nz - produkt tego samego gościa co stworzył megaupload. W wersji free 50 gb na plikiKorzystam, polecam!
Skontaktuj się z nami