Zobacz pełną wersję : Problem z gmailem
spiritus
25-10-2016, 20:09
Siema
Może ktoś wie czy da się w gmailu ustawić aby maile z jednego konkretnego serwisu trafiały w osobny folder? Nie chce aby to szło w folder "odebrane" tylko przekierowało do jakiegoś konkretnego.
Zaznaczasz danego emila i z górnego menu "Więcej" wybierasz "Utwórz filtr".
Wpisujesz adres nadawcy, choć zwykle jest on automagicznie wpisany.
Na dole klikasz "Utwórz filtr na podstawie tych kryteriów wyszukiwania"
Zaznaczasz opcje: "Pomiń folder Odebrane (Archiwizuj)" oraz "Zastosuj etykietę:"
Etykietę tworzysz lub wybierasz z już utworzonych.
Jeżeli masz już takie emile w skrzynce odbiorczej to zaznaczasz jeszcze: "Zastosuj filtr także do XX pasujących wątków." Gdzie XX to liczba wątków które znalazł gmail.
Klikasz "Utwórz filtr" i voila.
spiritus
25-10-2016, 20:30
Zbawco!
Jeszcze jak mi powiesz czy da się tą etykietę ustawić zaraz pod odebranymi to Cię będę sławił po wszystkich odpustach :D
Normalnie się nie da.
Możesz wejść w "Ustawienia" -> "Etykiety" i ukryć wszystkie systemowe etykiety oprócz "Odebrane". Jeżeli wtedy utworzona etykieta będzie pierwsza w porządku alfabetycznym, będzie zaraz pod odebranymi.
spiritus
25-10-2016, 20:47
No to już chwalony będziesz :D
Dzięki wielkie :)
Powinno tu na forum istnieć np zakładka- Pomógł (5 razy) -;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.