Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Problem z gmailem

    Siema

    Może ktoś wie czy da się w gmailu ustawić aby maile z jednego konkretnego serwisu trafiały w osobny folder? Nie chce aby to szło w folder "odebrane" tylko przekierowało do jakiegoś konkretnego.
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Zaznaczasz danego emila i z górnego menu "Więcej" wybierasz "Utwórz filtr".
    Wpisujesz adres nadawcy, choć zwykle jest on automagicznie wpisany.
    Na dole klikasz "Utwórz filtr na podstawie tych kryteriów wyszukiwania"
    Zaznaczasz opcje: "Pomiń folder Odebrane (Archiwizuj)" oraz "Zastosuj etykietę:"
    Etykietę tworzysz lub wybierasz z już utworzonych.
    Jeżeli masz już takie emile w skrzynce odbiorczej to zaznaczasz jeszcze: "Zastosuj filtr także do XX pasujących wątków." Gdzie XX to liczba wątków które znalazł gmail.
    Klikasz "Utwórz filtr" i voila.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Zbawco!
    Jeszcze jak mi powiesz czy da się tą etykietę ustawić zaraz pod odebranymi to Cię będę sławił po wszystkich odpustach
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Normalnie się nie da.
    Możesz wejść w "Ustawienia" -> "Etykiety" i ukryć wszystkie systemowe etykiety oprócz "Odebrane". Jeżeli wtedy utworzona etykieta będzie pierwsza w porządku alfabetycznym, będzie zaraz pod odebranymi.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #5

    Domyślnie

    No to już chwalony będziesz

    Dzięki wielkie
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #6

    Domyślnie

    Powinno tu na forum istnieć np zakładka- Pomógł (5 razy) -
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

Podobne wątki

  1. wd mybook problem a raczej mega problem
    By locos in forum Komputery
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-12-2013, 15:50
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-08-2012, 14:56
  3. Problem z podłączeniem D90 pod Windows 7 mtp devise problem
    By JMSyja in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2012, 15:24
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-12-2011, 14:30
  5. Problem nie problem ale trochę denerwuje
    By eldarek in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 01:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •