PDA

Zobacz pełną wersję : Forum Fuji



waldek
27-05-2016, 20:51
Jeżeli czyta to jakiś moderator z Fuji to może coś zrobi żeby strona nie generowała komunikatu :

"Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!"

kkokosz
27-05-2016, 21:25
Jeżeli czyta to jakiś moderator z Fuji to może coś zrobi żeby strona nie generowała komunikatu :

"Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!"

Podobno był jakiś atak hakerów na joomlę. W wątku na samym forum jest informacja, że trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności:


Moi Drodzy,

Jak poinformował Was Sparrow, mieliśmy wizytę hakerów, który wgrali do skryptów kontaktowych strony głównej złośliwe oprogramowanie. Wyłączyliśmy stronę główną do czasu usunięcia awarii.

Forum działa bez zmian i możemy prowadzić dyskusję.

Pozdrawiam,

_________________
Krzysztof Powolny

waldek
29-05-2016, 13:23
... jest informacja, że trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności:
OK ale ile można to naprawić? To już przeszło tydzień.