Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Forum Fuji

  1. #1

    Domyślnie Forum Fuji

    Jeżeli czyta to jakiś moderator z Fuji to może coś zrobi żeby strona nie generowała komunikatu :

    "Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!"

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez waldek Zobacz posta
    Jeżeli czyta to jakiś moderator z Fuji to może coś zrobi żeby strona nie generowała komunikatu :

    "Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!"
    Podobno był jakiś atak hakerów na joomlę. W wątku na samym forum jest informacja, że trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności:

    Moi Drodzy,

    Jak poinformował Was Sparrow, mieliśmy wizytę hakerów, który wgrali do skryptów kontaktowych strony głównej złośliwe oprogramowanie. Wyłączyliśmy stronę główną do czasu usunięcia awarii.

    Forum działa bez zmian i możemy prowadzić dyskusję.

    Pozdrawiam,

    _________________
    Krzysztof Powolny

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kkokosz Zobacz posta
    ... jest informacja, że trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności:
    OK ale ile można to naprawić? To już przeszło tydzień.

Podobne wątki

  1. [ Fujifilm ] Fuji X-PRO1 & Fuji X-T10
    By slash12 in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 16-02-2016, 21:30
  2. Fuji X-20 czy Fuji XA-1
    By tol2di in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-02-2014, 14:36
  3. Fuji S3pro vs Fuji s5pro
    By Piotr Spek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-01-2008, 22:09
  4. Fuji S5 = D200+fuji sensor.
    By Rave in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 18-09-2006, 23:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •