Jeżeli czyta to jakiś moderator z Fuji to może coś zrobi żeby strona nie generowała komunikatu :
"Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!"
Szukaj
Jeżeli czyta to jakiś moderator z Fuji to może coś zrobi żeby strona nie generowała komunikatu :
"Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!"
Podobno był jakiś atak hakerów na joomlę. W wątku na samym forum jest informacja, że trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności:
Moi Drodzy,
Jak poinformował Was Sparrow, mieliśmy wizytę hakerów, który wgrali do skryptów kontaktowych strony głównej złośliwe oprogramowanie. Wyłączyliśmy stronę główną do czasu usunięcia awarii.
Forum działa bez zmian i możemy prowadzić dyskusję.
Pozdrawiam,
_________________
Krzysztof Powolny
Nieco więcej: http://konradlesniak.pl/
Skontaktuj się z nami