PDA

Zobacz pełną wersję : d80 , ile??



albi
23-05-2007, 11:54
witam , mam pytanie ;

ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

pzdr

vasper31
23-05-2007, 12:06
a dlaczego sprzedajesz???

albi
23-05-2007, 12:13
miałem d50 i bylem bardziejj zadowolony , z jakości zdjec , d80 przepala wbrew opinią , 3 zdjecia zrobione z jednego ujecia nie sa takie same jedna przepalaone 2 i 3 lepiej , chyba ze trzeba korygowac w doł zebyu nie przepalalo ,
a jak sprzedam to moze d200 albo 30d :)

vasper31
23-05-2007, 12:22
a skąd jestes??

fireboy
23-05-2007, 12:29
jest napisane, że z Kalisza ;)

ziuteczny
23-05-2007, 12:34
generalnie wszystko jest warte tyle ile ktoś jest w stanie za to zapłacić

ponieważ nowy korpus jest warty nie więcej niż 2548 netto (a myślę, że większość zainteresowanych osób może sobie VAT odliczyć)
więc ja np. mogę dać 2 tyś. do ręki zakładając, że body wygląda jak brand new i nie upadło 2-a razy na podłogę oraz nie były testowane wojskowe standardy odporności na przeciążenia itp. etc., więcej bym nie dał - po wyjściu ze sklepu spadek wartości jest znaczny niestety :((

Remol71
23-05-2007, 12:37
witam , mam pytanie ;

ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

pzdr

Nie ma co wróżyć z fusów. Wystaw na Allegro od 1pln i patrz jak się trzaskają.

milo_ja
23-05-2007, 12:41
Nie ma co wróżyć z fusów. Wystaw na Allegro od 1pln i patrz jak się trzaskają.

Taaa.... A potem sprzedaj za 800 pln, bo chętnych nie będzie, a ty zaoszczędziłeś na cenie minimalnej. Jeden kolo w ten sposób sprzedał niezłe autko terenowe warte ze 40k za 20k, bo "testował cenę". Wyrok sądu był nieubłagany. :D

fireboy
23-05-2007, 12:51
ponieważ nowy korpus jest warty nie więcej niż 2548 netto (a myślę, że większość zainteresowanych osób może sobie VAT odliczyć)
Szkoda, że nie jestem w tej większości :(

pebees
23-05-2007, 13:12
miałem d50 i bylem bardziejj zadowolony , z jakości zdjec ,

Chcesz się zamienić? :)

Remol71
23-05-2007, 13:14
Taaa.... A potem sprzedaj za 800 pln, bo chętnych nie będzie, a ty zaoszczędziłeś na cenie minimalnej. Jeden kolo w ten sposób sprzedał niezłe autko terenowe warte ze 40k za 20k, bo "testował cenę". Wyrok sądu był nieubłagany. :D

Tak jak napisałem sprzedałem Nikona D50 i szkło Sigma 18-50/2.8

fruziai
23-05-2007, 13:17
Nie ma co wróżyć z fusów. Wystaw na Allegro od 1pln i patrz jak się trzaskają.


ja wystawiłam body D70 od 1zł i poszło za 1465

BugsBunny
23-05-2007, 15:17
witam , mam pytanie ;

ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

pzdr

2500-2600 powinieneś spokojnie dostać na Allegro, myślę że mniejszość kupuje na FV

tomiu
23-05-2007, 20:35
albi -> może masz bracketing włączony? ;))

big lebowski
23-05-2007, 20:39
albi -> może masz bracketing włączony? ;)) albi, a mógłbyś wrzucić te trzy fotki z jednego ujęcia ?

langus
23-05-2007, 21:03
witam , mam pytanie ;

ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

pzdr

Witam
dalej jesteś zdecydowany na sprzedaż?
czy przeszło?
Jeżeli tak to możemy ponegocjować na Pw
pozdrawiam:)

drakenus77
23-05-2007, 22:27
2500-2600 powinieneś spokojnie dostać na Allegro, myślę że mniejszość kupuje na FV

za 2800 w Poznaniu można nówkę kupić, wiec 200 zł różnicy :)) za 2000 -2200 to by była dobra cena !

big lebowski
23-05-2007, 22:33
za 2800 w Poznaniu można nówkę kupić, wiec 200 zł różnicy :)) za 2000 -2200 to by była dobra cena ! mógłbyś podać konkretnie gdzie w Poznaniu można kupić nówkę d80 za 2800?

H I S
23-05-2007, 23:55
Witam.

Na allegro:
http://allegro.pl/item198793703_nikon_d80_obiektyw_dx_nikkor_18_135m m_nowka_.html


dla zainteresowanych to chyba ciekawa oferta.

flyski
24-05-2007, 00:03
za 2500 bez aku i ładowarki, powystawowy, kiedy za 2800 można nówkę z tym wszystkim kupić , okazja... jak skurczybyk... :)

ps nie doczytałem , faktycznie body + OBIEKTYW = dobra cena , sory

H I S
24-05-2007, 00:13
Ha.
A 18-135 mm to nie widac...?

flyski
24-05-2007, 00:19
uppps ... coś mnie totalna ślepota dopadła , faktycznie nie doczytałem.
biję się w piersi moja bardzo wielka..

w takim wypadku.. no dalej nie wiem co bym zrobił,
ale chyba kupiłbym jeżeli miałbym możliwość sprawdzenia

żółto-czarny
24-05-2007, 12:54
ja wystawiłam body D70 od 1zł i poszło za 1465
Jak dawno temu to było? Ile Twoje body liczyło miesięcy/klatek?

fireboy
24-05-2007, 14:28
Witam.
Na allegro:
http://allegro.pl/item198793703_niko... m_nowka_.html
dla zainteresowanych to chyba ciekawa oferta.

i mimo tego nikt sie nie skusił...

Vim_Woodenhands
24-05-2007, 22:58
i mimo tego nikt sie nie skusił...
Bo to wygląda na powystawowy, tyle, że skradziony z wystawy. Jaki sklep sprzedaje aparat z wystawy bez pudełka i wszystkich akcesoriów? Mam nadzieję, że kończy się czas złodziei.