bajcy
23-04-2016, 18:39
Hejo.
Mam do Was pytanie, bo już mi ręce opadają. Otóż mam taki dość nie typowy problem.
Po włożeniu karty pamięci do czytnika, wywala mi błąd o uszkodzonej karcie(nie dzieje się tak za każdym razem)
Na początku myślałem, że dzieje się tak bo mam kiepską kartę pamięci(jakiś lextor czy jak się to pisze)
Postanowiłem że zainwestuję w coś dobrego. z Racji, że słyszałem o podróbkach na allegro, wybrałem się do Euro- na promocji był Sandisk Extreme i taką też kupiłem.
Po pewnym czasie znów to samo, wywaliło mi wszystkie RAW-y, a były dla mnie dość ważne;/
Nawet odzyskać się ich nie da:(
I teraz pytanie, co może byc przyczyną? Aparat, karta, czy czytnik?
Będę wdzięczny za pomoc...
Pozdrawiam
Janusz
Mam do Was pytanie, bo już mi ręce opadają. Otóż mam taki dość nie typowy problem.
Po włożeniu karty pamięci do czytnika, wywala mi błąd o uszkodzonej karcie(nie dzieje się tak za każdym razem)
Na początku myślałem, że dzieje się tak bo mam kiepską kartę pamięci(jakiś lextor czy jak się to pisze)
Postanowiłem że zainwestuję w coś dobrego. z Racji, że słyszałem o podróbkach na allegro, wybrałem się do Euro- na promocji był Sandisk Extreme i taką też kupiłem.
Po pewnym czasie znów to samo, wywaliło mi wszystkie RAW-y, a były dla mnie dość ważne;/
Nawet odzyskać się ich nie da:(
I teraz pytanie, co może byc przyczyną? Aparat, karta, czy czytnik?
Będę wdzięczny za pomoc...
Pozdrawiam
Janusz