Hejo.
Mam do Was pytanie, bo już mi ręce opadają. Otóż mam taki dość nie typowy problem.
Po włożeniu karty pamięci do czytnika, wywala mi błąd o uszkodzonej karcie(nie dzieje się tak za każdym razem)
Na początku myślałem, że dzieje się tak bo mam kiepską kartę pamięci(jakiś lextor czy jak się to pisze)
Postanowiłem że zainwestuję w coś dobrego. z Racji, że słyszałem o podróbkach na allegro, wybrałem się do Euro- na promocji był Sandisk Extreme i taką też kupiłem.
Po pewnym czasie znów to samo, wywaliło mi wszystkie RAW-y, a były dla mnie dość ważne;/
Nawet odzyskać się ich nie da
I teraz pytanie, co może byc przyczyną? Aparat, karta, czy czytnik?
Będę wdzięczny za pomoc...
Pozdrawiam
Janusz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami