Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Problem? Ale z czym...

    Hejo.
    Mam do Was pytanie, bo już mi ręce opadają. Otóż mam taki dość nie typowy problem.
    Po włożeniu karty pamięci do czytnika, wywala mi błąd o uszkodzonej karcie(nie dzieje się tak za każdym razem)
    Na początku myślałem, że dzieje się tak bo mam kiepską kartę pamięci(jakiś lextor czy jak się to pisze)
    Postanowiłem że zainwestuję w coś dobrego. z Racji, że słyszałem o podróbkach na allegro, wybrałem się do Euro- na promocji był Sandisk Extreme i taką też kupiłem.
    Po pewnym czasie znów to samo, wywaliło mi wszystkie RAW-y, a były dla mnie dość ważne;/
    Nawet odzyskać się ich nie da
    I teraz pytanie, co może byc przyczyną? Aparat, karta, czy czytnik?
    Będę wdzięczny za pomoc...
    Pozdrawiam
    Janusz

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  2. #2

    Domyślnie

    A próbowałeś z innym czytnikiem? Bo ja bym raczej zawalił winę na niego

  3. #3

    Domyślnie

    i tak też czuję, niestety nie posiadam innego;/ zrobiłem właśnie test i znów to samo;/
    Moglibyście polecić jakiś dobry, sprawdzony czytnik?
    Ostatnio edytowane przez bajcy ; 23-04-2016 o 19:58

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam jakiegoś Tracera na USB 3.0, miałem też Lexara, a od roku na nowym laptopie używam wbudowanego, bo mam tylko USB 3.0 więc jest zawsze szybko. Ale tego Tracera mam i on działa bez zarzutu, kosztował jakieś 50 zł.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar SzMuD
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Rumia /k. Gdyni
    Posty
    156

    Domyślnie

    Ja posiadam Kingston G4, bezproblemowo
    Coolpix 4500 / D7100 + N17-55 + N35 + N55-200VR + SB-700

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SzMuD Zobacz posta
    Ja posiadam Kingston G4, bezproblemowo
    I takiego też zakupiłem. teraz już jestem pewny, że wina leży po stronie czytnika. w netbook'u skopiowało bez problemowo.
    Dzięki za pomoc
    Pozdrawiam
    Janusz

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

Podobne wątki

  1. Problem - tylko z czym?
    By willy_fil_ in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-08-2012, 21:03
  2. Zdjecia przyrody, ale czym?
    By kewlas in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 15:39
  3. Problem nie problem ale trochę denerwuje
    By eldarek in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 01:03
  4. Mam problem z niewiem czym...
    By MariuszB in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-05-2009, 22:08
  5. Tanio i pod wodę. Ale z czym?
    By Piotr Wągrodzki in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-11-2007, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •