PDA

Zobacz pełną wersję : Velbon Sherpa 4300



CzarnyPanda
01-04-2016, 20:37
Witam
Krótko i zwięźle
Zastanawiam się nad kupnem statywu Velbon Sherpa 4300 z głowicą PH157Q
Co o nim myślicie?
Jeśli ktoś takowy posiada to poprosiłbym o opinie

Umbra
02-04-2016, 11:26
Mam 600R. Statyw spoko, ale za ciężko trochę dla mnie i jak na mój użytek. Mogę sprzedać za 150 zł + przesyłka.