CzarnyPanda
01-04-2016, 20:37
Witam
Krótko i zwięźle
Zastanawiam się nad kupnem statywu Velbon Sherpa 4300 z głowicą PH157Q
Co o nim myślicie?
Jeśli ktoś takowy posiada to poprosiłbym o opinie
Krótko i zwięźle
Zastanawiam się nad kupnem statywu Velbon Sherpa 4300 z głowicą PH157Q
Co o nim myślicie?
Jeśli ktoś takowy posiada to poprosiłbym o opinie