PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw Velbon



Filip2797
07-02-2016, 18:22
Cześć. Jestem nowym posiadaczem Nikona D5100 i jak na razie kit 18-55 (w przyszłości jakieś tele np. 55-200,70-300 itp.). Poszukując statywu natknąłem się na Velbon Sherpa, m.in. modele 450R oraz 600R. Tutaj moje pytanie, czy jako niższy model również będzie się dobrze sprawował? Chodzi mi głównie o stabilność, jak pewnie większości :p
Wstępnie mam upatrzony zestaw z głowicą PH-157Q (to chyba standard). Mój budżet to ok 120-180zł. Wiem, niezbyt wiele i pewnie powiecie, że w tej cenie nie znajdę nic porządnego, przyzwoitego :lol:
Jeśli w tym przedziale możecie polecić coś innego to jestem otwarty na propozycje

Pozdrawiam :wink:

Umbra
07-02-2016, 19:16
600R jest stabilny i ma fajną głowicę. Mogę Ci sprzedać, jeśli chcesz.

Lukasio
07-02-2016, 21:15
Fajny lekki statyw (600R), służył mi (i służy na piesze wędrówki) przez dlugoe długie lata. Trzeba bylo z czasem zaciski ulepszyć bo się wyslizgaly.