Filip2797
07-02-2016, 18:22
Cześć. Jestem nowym posiadaczem Nikona D5100 i jak na razie kit 18-55 (w przyszłości jakieś tele np. 55-200,70-300 itp.). Poszukując statywu natknąłem się na Velbon Sherpa, m.in. modele 450R oraz 600R. Tutaj moje pytanie, czy jako niższy model również będzie się dobrze sprawował? Chodzi mi głównie o stabilność, jak pewnie większości :p
Wstępnie mam upatrzony zestaw z głowicą PH-157Q (to chyba standard). Mój budżet to ok 120-180zł. Wiem, niezbyt wiele i pewnie powiecie, że w tej cenie nie znajdę nic porządnego, przyzwoitego :lol:
Jeśli w tym przedziale możecie polecić coś innego to jestem otwarty na propozycje
Pozdrawiam :wink:
Wstępnie mam upatrzony zestaw z głowicą PH-157Q (to chyba standard). Mój budżet to ok 120-180zł. Wiem, niezbyt wiele i pewnie powiecie, że w tej cenie nie znajdę nic porządnego, przyzwoitego :lol:
Jeśli w tym przedziale możecie polecić coś innego to jestem otwarty na propozycje
Pozdrawiam :wink: