Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Statyw Velbon

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2016
    Miasto
    Kraina Latających Scyzoryków
    Posty
    1

    Domyślnie Statyw Velbon

    Cześć. Jestem nowym posiadaczem Nikona D5100 i jak na razie kit 18-55 (w przyszłości jakieś tele np. 55-200,70-300 itp.). Poszukując statywu natknąłem się na Velbon Sherpa, m.in. modele 450R oraz 600R. Tutaj moje pytanie, czy jako niższy model również będzie się dobrze sprawował? Chodzi mi głównie o stabilność, jak pewnie większości
    Wstępnie mam upatrzony zestaw z głowicą PH-157Q (to chyba standard). Mój budżet to ok 120-180zł. Wiem, niezbyt wiele i pewnie powiecie, że w tej cenie nie znajdę nic porządnego, przyzwoitego
    Jeśli w tym przedziale możecie polecić coś innego to jestem otwarty na propozycje

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    600R jest stabilny i ma fajną głowicę. Mogę Ci sprzedać, jeśli chcesz.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajny lekki statyw (600R), służył mi (i służy na piesze wędrówki) przez dlugoe długie lata. Trzeba bylo z czasem zaciski ulepszyć bo się wyslizgaly.

Podobne wątki

  1. Statyw Velbon Sherpa 750 R/F czy Velbon Sherpa 435 ?
    By damian.dab85 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-09-2010, 19:02
  2. Statyw Velbon vs Silk vs Manfrotto
    By StachersDTR in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 16:55
  3. Statyw Velbon Ultra LUX-i L
    By XGrzesX in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 12-12-2008, 10:53
  4. Velbon statyw Sherpa 750r i SLIK statyw PRO 500 DX
    By jassekp in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-07-2008, 22:53
  5. statyw - Velbon Sherpa
    By myszor in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 21:09

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •