PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka drukarka?



PiKa
06-02-2016, 19:20
Bardzo mało drukuję więc nie mam drukarki, ale czasami jednak by się przydała. Więc chyba coś kupię.

Myślałem o urządzeniu wielofunkcyjnym (ze skanerem), drukarką atramentowa, z łącznością bezprzewodową, rozmiarowo zajmującą jak najmniej.

Jakieś propozycje? Na co zwracać uwagę?

Dzięki

ksh
06-02-2016, 19:25
Chcesz tanią drukarke i drogie tusze, czy odwrotnie ?
Ja kupiłem brother ze względu na to że komplet tuszy kosztuje 12zł z wysyłką, sama się czyści, wifi, skaner/kopiarka, wymiana tuszy prosta bez brudzenia się itd, polecam.

PiKa
06-02-2016, 20:02
A jaki model?


Dopisek:

Zastanawiam się między dwoma:
- http://www.brother.pl/printers/all-in-one-inkjet/dcp-j552dw#overview
- http://www.brother.pl/printers/all-in-one-inkjet/dcp-j105#overview

Są bardzo podobne do siebie, w podobnej cenie...

Abaddon84
06-02-2016, 20:59
Dokładnie polecam Brothera od 7 czy 8 lat mam i zero awarii działa jak należy. Mamie jak kupowaliśmy to też Brothera podstawowy model od 2 lat śmiga.

ksh
06-02-2016, 21:10
Obecnie najtańsza chyba jest DCP-J105 i wszystko mająca, znajomy ta kupił miesiąc temu i chwali sobie.
Ja mam juz dwa lata model J140W i odpukać śmiga aż miło.

PiKa
06-02-2016, 21:21
Jedyne ważne dla mnie przewagi tej J552DW nad J105 to automatyczny druk dwustronny. A jak to wygląda w J105? Chociaż... w sumie ręczne obracanie też może być.

J552DW w opisie ma też jakiś "podajnik foto". Co to znaczy?

krzysztof jot
08-02-2016, 01:16
i bardzo tania eksploatacja w prztpadku 105 - mam i polecam

PiKa
08-02-2016, 23:59
Zamówiłem wczoraj