Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jaka drukarka?

  1. #1

    Domyślnie Jaka drukarka?

    Bardzo mało drukuję więc nie mam drukarki, ale czasami jednak by się przydała. Więc chyba coś kupię.

    Myślałem o urządzeniu wielofunkcyjnym (ze skanerem), drukarką atramentowa, z łącznością bezprzewodową, rozmiarowo zajmującą jak najmniej.

    Jakieś propozycje? Na co zwracać uwagę?

    Dzięki
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chcesz tanią drukarke i drogie tusze, czy odwrotnie ?
    Ja kupiłem brother ze względu na to że komplet tuszy kosztuje 12zł z wysyłką, sama się czyści, wifi, skaner/kopiarka, wymiana tuszy prosta bez brudzenia się itd, polecam.

  3. #3

    Domyślnie

    A jaki model?


    Dopisek:

    Zastanawiam się między dwoma:
    - http://www.brother.pl/printers/all-i...552dw#overview
    - http://www.brother.pl/printers/all-i...-j105#overview

    Są bardzo podobne do siebie, w podobnej cenie...
    Ostatnio edytowane przez PiKa ; 06-02-2016 o 20:31
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #4

    Domyślnie

    Dokładnie polecam Brothera od 7 czy 8 lat mam i zero awarii działa jak należy. Mamie jak kupowaliśmy to też Brothera podstawowy model od 2 lat śmiga.
    NIkon D3000

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Obecnie najtańsza chyba jest DCP-J105 i wszystko mająca, znajomy ta kupił miesiąc temu i chwali sobie.
    Ja mam juz dwa lata model J140W i odpukać śmiga aż miło.

  6. #6

    Domyślnie

    Jedyne ważne dla mnie przewagi tej J552DW nad J105 to automatyczny druk dwustronny. A jak to wygląda w J105? Chociaż... w sumie ręczne obracanie też może być.

    J552DW w opisie ma też jakiś "podajnik foto". Co to znaczy?
    Ostatnio edytowane przez PiKa ; 06-02-2016 o 21:29
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  7. #7

    Domyślnie

    i bardzo tania eksploatacja w prztpadku 105 - mam i polecam

  8. #8

    Domyślnie

    Zamówiłem wczoraj
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Podobne wątki

  1. Jaka drukarka ???
    By Musashi_Miyamoto in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 30-08-2017, 23:19
  2. Jaka drukarka
    By Me_how in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-07-2011, 21:49
  3. jaka drukarka
    By Kwiatek111 in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-06-2009, 10:48
  4. Jaka drukarka?
    By popi in forum Komputery
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-10-2008, 12:05
  5. jaka drukarka do A4?
    By patyna1 in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 94
    Ostatni post / autor: 13-06-2008, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •