PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejna wtopa Jessops?



SerU
06-02-2016, 02:59
Jessops ma właśnie jakąś dziwną promocję. Postanowiłem sprawdzić, czy szkło dojdzie i przed momentem je kupiłem:

-KLIK- (http://www.jessops.com/online.store/categories/products/nikon/50mm-f-1-8-d-af-lens-19693/show.html)

50 f/1.8 D za 3.97 funta :mrgreen:

Mieszkających w UK zachęcam do spróbowania ;)

Assire
06-02-2016, 03:41
Hmmm, znajdzie się jakaś dobra dusza co by zamówiła i wysłała do Polski? Pokrywam koszty tak wysyłki, jak i rozsądnej ilości ulubionego piwa ;)

SerU
06-02-2016, 03:46
Nie sądzę żeby coś z tego wyszło - w pół godziny sprzedali pewnie pół miliona sztuk :D

Ale jaką darmową reklamę sobie zrobili...fiu, fiu... Angielskie fora foto i grupy FB drżą w posadach :D Jest jeszcze jakiś obiektyw do panasa za 97 pensów :)

Assire
06-02-2016, 03:55
Pewnie się skończy tak jak wtedy kiedy w jakimś polskim komputerowym sprzedawali SSDki za 30 zł. Wisiały długo w takiej cenie, ale zamówień z niewiadomych przyczyn nie zrealizowalil :mrgreen:

Pewnie jest tak jak mówisz, błąd i przy okazji niezła reklama. Ale zamówić nie zaszkodzi :)

RAF7705
06-02-2016, 04:55
Sciema jakaś.
Dostępny tylko na odbiór osobisty a jakiego miasta bym nie wpisał, to nie znajduje sklepu.
Jak wziąłem żeby zapłacić PayPal, to mi kazało konto doładować i skasowało transakcję.
Mam kartę visa i konto loyds bank na stałe podpiete do PayPal i jeszcze nigdy nikt mi nie kazał PayPal doładować.

andy royal1209
06-02-2016, 09:22
Sciema jakaś.
Dostępny tylko na odbiór osobisty a jakiego miasta bym nie wpisał, to nie znajduje sklepu.
Jak wziąłem żeby zapłacić PayPal, to mi kazało konto doładować i skasowało transakcję.
Mam kartę visa i konto loyds bank na stałe podpiete do PayPal i jeszcze nigdy nikt mi nie kazał PayPal doładować.

Nieprawda, przed chwila kupilem.

SerU, as Pan wypatrzyl :roll:

JERONIM
06-02-2016, 09:40
I mi się udało zamówić dwie sztuki z dostawą

RAF7705
06-02-2016, 10:28
No mam faktycznie stan PayPal na minusie ale zawsze z konta brało.
A z odbiorem osobistym w sklepie się komuś udało kupić?

gALL
06-02-2016, 10:46
Właśnie zamówiłem więcej kosztuje dostawa niż obiektyw.

tmk_t
06-02-2016, 10:56
Kupiłem i ja, zobaczymy :)
Jeszcze tylko D800 za dyche i mam fajowy komplet
Dostawa w 2-3 dni

Andi74
06-02-2016, 11:25
cholera ja z DE nie moge kupic

wywala ze wysylka do UK i Irland

kto mi kupi zaplace zaraz paypalem ??

Rafał_Sz
06-02-2016, 11:38
Bład jest teraz tylko na głównej, cena transakcji to ÂŁ149.97.

Carlos_lo
06-02-2016, 11:42
teraz jest po 149.97;) probowalem rano dodac i niestety nie dalo sie sklepu znalezc, teraz podobnie, jakis bug

SerU
06-02-2016, 11:52
Promocja się skończyła :mrgreen: Była tylko w nocy :D

Też nie sądzę żeby szkło do mnie dotarło, ale jeśli choć jedna osoba, która zamówiła dostanie to szkło w tej cenie, to będzie to małe zwycięstwo nad koroporacją :mrgreen:

RAF7705
06-02-2016, 11:53
Ciekawe, czy przyjdą te kupione?

tmk_t
06-02-2016, 17:52
Napisze,
ja i 3 znajomi kupiliśmy i przyszło na mail że dostawa do domu

Rafał_Sz
06-02-2016, 18:41
A nie lepiej było im napisać, że mają błąd na stronie?

gALL
06-02-2016, 18:44
Your Order Number: J xxxxxxxx
Your Order Total: 7.96

Z mojego potrwierzenia zamowienia.

SerU
07-02-2016, 03:57
Podobno większość ludzi, która kupiła te obiektywy w tej cenie dostała maile, że zamówienia zostały anulowane.

Ja póki co nie dostałem nic takiego od Jessopsa. Ale by były jaja, że tak powiem :mrgreen:

Status mojego zamówienia na chwilę obecną wygląda tak:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/02/jessorder-1.jpg
źródło (http://rydosz.com/pic/jessorder.jpg)

gALL
07-02-2016, 14:00
Moje wygląda identycznie. "Back-order" oznacza, że wycofują ze sklepów gdzie jeszcze są ostatnie sztuki, do magazynu centralnego aby potem wysłać do klienta. Tak kupowałem u nich D700.

spiritus
09-02-2016, 19:16
I jak tam? Udało się coś wyskrobać czy jednak nic?

tmk_t
09-02-2016, 23:15
W naszej grupie wyszło tak: 2 osoby otrzymały mail od Jessopsa że nic z tego, ja i koleżnka nadal czekamy ( kupilismy w niedziele rano) a kolega kolegi już wczoraj go otrzymał
Zastanawia mnie tylko czemu nie mogę śledzic postępów w wysyłce z ich strony
Czekam, może jutro

pawel
10-02-2016, 00:14
Przyjdą... Certyfikaty uczciwego klienta wydrukowane na papierze czerpanym z zimną pieczęcią Jessopsa, gotowe do oprawienia i powieszenia. ;]

SerU
10-02-2016, 00:26
I jest zaskoczenie - znajomy z grupy fotograficznej dziś dostał przesyłkę od Jessopsa, więc część osób się jednak załapała na promocję. Ja maila anulującego zamówienie nie dostałem, więc nadal mam nadzieję :mrgreen:

tmk_t
10-02-2016, 00:42
Choć w mailu z potwierdzeniem zakupu od nich jest małe info ze rezerwują sobie prawo anulowania transakcji

tmk_t
11-02-2016, 20:20
Choć w mailu z potwierdzeniem zakupu od nich jest małe info ze rezerwują sobie prawo anulowania transakcji

I lipa Panie :(
Zwrócili mi kaske na konto i anulowali tranzakcje, ups

gusi
12-02-2016, 10:57
Ale tego, co przeżyłeś w trakcie oczekiwania na przesyłkę nikt Ci nie odbierze.

tmk_t
12-02-2016, 17:13
Dzięki
Chociaż Ty jeden mnie rozumiesz ;D

gALL
14-02-2016, 10:54
Anulowali moje zamówienie bez powiadomienia.

I z rozmowy z chatem Jessopsa:

Chloe: 08:57:09 GMT It’s with regret that I am writing to inform you that due to an unforeseen technical error on our website the product was incorrectly priced, we are unable to supply the product at the quoted price and your order will therefore be cancelled.

The price has now been corrected should you wish to replace your order.

Please accept our sincere apologies for any inconvenience this may have caused.

Chloe: 09:01:10 GMT my apologies, we do not seem to have this lens available anymore. Unfortunately I'm unable to help with stock availability however you can call our team mon-sat 9-6 and they can see if the lens is still available in our warehouse.

we do however have the 50mm G lens (with autofocus) at ÂŁ169 http://www.jessops.com/online.store/categories/products/nikon/af-s-50mm-f1-8g-81294/show.html

spiritus
17-02-2016, 21:58
Ponad 10. dni minęło, komuś jeszcze się udało? :D