PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o cashback nikon D5300



Marek30
19-01-2016, 22:14
Witam wszystkich ;)nie znalazłem nigdzie na forum więc założyłem temacik mam nadzieje że pomożecie :) nowemu gościowi, mianowicie kupiłem sobie nikona d5300 od gościa który wygrał go w "konkursie" przysłali mu aparacik poprzez amazon.de - niemieckie źródło sądząc po pudełku oraz instrukcji obsługi ^^ , wszystko pięknie ładnie mamy gwarancję na korpus na obiektyw mamy również potwierdzenie zamówienia aparatu z amazon.de , ale że koleś aparat wygrał to nie ma oczywiście rachunku :) na pudełku oczywiście jest naklejeczka 50 Euro vorteil sichern. Koleś co kupowałem od niego mówił ze mogę sobie ten cash back zrealizować..... ale moje pytanie jest następujące jak ? i czy jest to możliwe bez dowodu zakupu ? nie wiem czy to można zrealizować na terenie polski czy słać do Niemiec ^^ jeśli możecie pomóc to piszcie ;) bo promocja do 31 stycznia.

zbyszekD7000
19-01-2016, 23:23
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=265069

Marek30
20-01-2016, 05:42
Zbychu dzieki za odpowiedz ale nie w temacie niestety . . . Nie interesuje mnie ile jest cash back na dany model aparatu albo o ile cena aparatu podrosła przeczytaj moje pytanie jeszcze raz ze zrozumieniem.

madebyzosiek
20-01-2016, 07:24
Nie wiem jak to realizują w Nikonie za Odrą, ale ja wysyłałem ksero dowodu zakupu, kartkę z pudełka i kod z pudełka przy D7100, więc pewnie bez dowodu zakupu się nie da...

Marek30
20-01-2016, 15:17
Dowodu zakupu nie ma ale jest dowód potwierdzający zamówienie więc może coś z tego będzie

jarek_ns
20-01-2016, 16:53
Podstawa to dowód zakupu. Bez kopi faktury lub paragonu nic nie załatwisz. To akurat jest jasno opisane w regulaminie.