Marek30
19-01-2016, 22:14
Witam wszystkich ;)nie znalazłem nigdzie na forum więc założyłem temacik mam nadzieje że pomożecie :) nowemu gościowi, mianowicie kupiłem sobie nikona d5300 od gościa który wygrał go w "konkursie" przysłali mu aparacik poprzez amazon.de - niemieckie źródło sądząc po pudełku oraz instrukcji obsługi ^^ , wszystko pięknie ładnie mamy gwarancję na korpus na obiektyw mamy również potwierdzenie zamówienia aparatu z amazon.de , ale że koleś aparat wygrał to nie ma oczywiście rachunku :) na pudełku oczywiście jest naklejeczka 50 Euro vorteil sichern. Koleś co kupowałem od niego mówił ze mogę sobie ten cash back zrealizować..... ale moje pytanie jest następujące jak ? i czy jest to możliwe bez dowodu zakupu ? nie wiem czy to można zrealizować na terenie polski czy słać do Niemiec ^^ jeśli możecie pomóc to piszcie ;) bo promocja do 31 stycznia.