Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Statyw do D610 +24-75mm?



justuss
22-12-2015, 13:20
Hej, potrzebują porady - szukam stabilnego i trwałego (nie plastikowego) statywu pod swój aparat D610 - chce mieć pewność, iż w każdych warunkach będę mogła swobodnie postawić go i nie martwić się, że przez przypadek coś może mu się stać. :)
chciałabym zamknąć się w 900zł

Ze świątecznym pozdrowieniami
Justa

maslany1472
24-12-2015, 23:17
Polecam model slik pro 700dx jest rewelacyjny