Hej, potrzebują porady - szukam stabilnego i trwałego (nie plastikowego) statywu pod swój aparat D610 - chce mieć pewność, iż w każdych warunkach będę mogła swobodnie postawić go i nie martwić się, że przez przypadek coś może mu się stać.
chciałabym zamknąć się w 900zł
Ze świątecznym pozdrowieniami
Justa
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami