tatum
01-12-2015, 11:31
Chciałbym się przywitać bo to pierwszy post na tym forum.
Piszę tu bo powitalni nie widziałem.
Witam Wszystkich pasjonatów fotografii.
Fotografie zaczynałem od smieny -> zenita ->pentaxa.
Pozdrawiam Tadek.
Piszę tu bo powitalni nie widziałem.
Witam Wszystkich pasjonatów fotografii.
Fotografie zaczynałem od smieny -> zenita ->pentaxa.
Pozdrawiam Tadek.