PDA

Zobacz pełną wersję : Witam



tatum
01-12-2015, 11:31
Chciałbym się przywitać bo to pierwszy post na tym forum.
Piszę tu bo powitalni nie widziałem.

Witam Wszystkich pasjonatów fotografii.
Fotografie zaczynałem od smieny -> zenita ->pentaxa.
Pozdrawiam Tadek.

spiritus
01-12-2015, 12:16
Jak to nie ma? :D

Tuż pod działem "Humor"
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=89853

witaj

tatum
01-12-2015, 12:24
Ślepy :shock: