Chciałbym się przywitać bo to pierwszy post na tym forum.
Piszę tu bo powitalni nie widziałem.
Witam Wszystkich pasjonatów fotografii.
Fotografie zaczynałem od smieny -> zenita ->pentaxa.
Pozdrawiam Tadek.
Szukaj
Chciałbym się przywitać bo to pierwszy post na tym forum.
Piszę tu bo powitalni nie widziałem.
Witam Wszystkich pasjonatów fotografii.
Fotografie zaczynałem od smieny -> zenita ->pentaxa.
Pozdrawiam Tadek.
Jak to nie ma?
Tuż pod działem "Humor"
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=89853
witaj
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Ślepy![]()
Skontaktuj się z nami