PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawdzony web-designer.



foto4deg
20-07-2015, 09:22
Potrzebuję namiary na sprawdzone człowieka, który zrobi dobrą stronę internetową. Forumowy kolego piwkoo wybył chyba na wakacje, a ja potrzebuję stworzyć stronę do końca sierpnia. Ktoś coś?

foto4deg
05-10-2015, 10:38
Dobra, strona jest, mogę polecić z czystym sumieniem kolegę docxxx! :)

esperal
05-10-2015, 11:16
To moze pochwal sie jak to wyszlo.

foto4deg
07-10-2015, 16:30
Chyba nie :p Znając życie zaraz zostanę zjechany przez forumowych specjalistów od zdjęć ślubnych :D

FelTom
07-10-2015, 17:00
Przynajmniej mógłbyś coś skorzystać.
Gorzej by było, jakbyś został zjechany przez forumowych "specjalistów od wszystkiego" ;)

Merde
07-10-2015, 17:12
Dobra, strona jest, mogę polecić z czystym sumieniem kolegę docxxx! :)
Ale do końca sierpnia to się chyba nie wyrobił? :-)

foto4deg
07-10-2015, 17:55
Merde, wyrobił się w terminie, do tego wykazał anielską cierpliwością :) Ja się nie wyrobiłem z wpisem i sam przez prywatne sprawy naciągnąłem oddanie strony o tydzień :D

FelTom, jak mówisz, że skorzystam, to łap : fotograftilbryllup.no

Merde
07-10-2015, 18:00
FelTom, jak mówisz, że skorzystam, to łap : fotograftilbryllup.no
Czemu mieszasz norweski z angielskim?

foto4deg
07-10-2015, 18:14
Mam też klientów tylko angielsko języcznych. Myślisz, że to odstrasza potencjalnego norweskiego klienta?

EDYTA:

Mówisz o kategorii "O mnie?"

Kurde, teraz zauważyłem, że "kontakt" jest pomieszany. Zaraz pozmieniam.

MstrG
07-10-2015, 21:28
Masz joomlę, nie lepiej zrobić przełączanie języka?
Zaplecze -> rozszerzenia -> języki - dodajesz te które potrzebujesz
następnie w Dodatkach szukasz "system - filtr języków", musisz go aktywować
kolejny krok to rozszerzenia -> moduły, dodajesz moduł "przełącznik języka"
zostaje jeszcze treść - artykuły muszą być w obu językach
na koniec tworzysz menu :)

//edit
dobrze by było też dodać keywords i description

FelTom
07-10-2015, 21:30
Czemu mieszasz norweski z angielskim?



Mam też klientów tylko angielsko języcznych. Myślisz, że to odstrasza potencjalnego norweskiego klienta?

EDYTA:

Mówisz o kategorii "O mnie?"

Kurde, teraz zauważyłem, że "kontakt" jest pomieszany. Zaraz pozmieniam.

Skorzystałeś już szybciej niż myślałem ;)

docxxx
07-10-2015, 21:53
Masz joomlę, nie lepiej zrobić przełączanie języka?


Mogę to zrobić ;)

esperal
12-10-2015, 22:24
Wiadomo że rozmiar ma duże znaczenie:mrgreen: więc powiedzcie mi dobrzy ludzie jak to jest z tymi rozmiarami zdjęć na własnej stronie? Gdzie jest rozsądna granica pomiędzy wielkością zdjęcia a szybkością ładowania się tychże zdjęć? Czy sądzicie że rozmiar zdjęcia w poziomie 1024 i w pionie 850 nie jest za mały w dzisiejszych czasach? Na pewno taka strona będzie się otwierać dość szybko, ale takie zmniejszenie zdjęć powoduje czasami ze tzw. czar pryska.

docxxx
12-10-2015, 22:39
Ok, ale wez pod uwage ze nie kazdy ma monitor fullhd. Ja sam to przerabialem i teraz uzywam 900x600, ew 1200x900.
A co samej wagi, wszystko w granicach normy, tj. 300-500KB. Hostingu raczej nie zabijesz (no chyba, ze prowadzisz portal z mnóstwem odwiedzin), ale przy zdjeciach 2-3MB już musisz trochę poczekać na ich wyświetlenie.
I nie patrz na to, ze masz neta np. 100mbit/s. Waskim gardlem jest predkosc od serwera, ktora waha sie w okolicach 1MB/s.