PDA

Zobacz pełną wersję : Dk-17c +2



zoom2
31-05-2015, 17:02
mam pytanie czy DK-17C +2 działa razem z wbudowanym regulatorem dioptri w D800 czy niestety trzeba "aparatowy" dioptriaż ustawić na neutrum? Logicznie powinno to działać razem ale zanim zakupie wole zapytać praktyków bo ja mam +3 więc sama soczewka to deczko za mało.
I drugie pytanie na ile ta dodatkowa soczewka ogranicza pole widzenia ?
Oraz inne praktyczne uwagi mile widziane.

markB
03-06-2015, 16:09
1. Tak, dioptrie się sumują, czyli możesz uzyskać +3.
2. Nic nie ogranicza, bo soczewkę korekcyjną wkręcasz zamiast normalnej.

zoom2
03-06-2015, 16:25
senkju wery macz