zoom2
31-05-2015, 17:02
mam pytanie czy DK-17C +2 działa razem z wbudowanym regulatorem dioptri w D800 czy niestety trzeba "aparatowy" dioptriaż ustawić na neutrum? Logicznie powinno to działać razem ale zanim zakupie wole zapytać praktyków bo ja mam +3 więc sama soczewka to deczko za mało.
I drugie pytanie na ile ta dodatkowa soczewka ogranicza pole widzenia ?
Oraz inne praktyczne uwagi mile widziane.
I drugie pytanie na ile ta dodatkowa soczewka ogranicza pole widzenia ?
Oraz inne praktyczne uwagi mile widziane.