PDA

Zobacz pełną wersję : zagwozdka



malkow8797
09-05-2015, 23:48
Drodzy Nikoniarze, może Wy pomożecie... dostałam propozycję współpracy z jednym z warszawskich salonów fryzjerskich. Mam robić kilka razy w miesiącu zdjęcia metamorfoz włosów, ale też robić fotki w czsie szkolenia fryzjerów w salonie... Orientujecie się jakiego rzędu pieniądze mogłabym wziąć za tego typu zlecenia?
dzięki z góry za podpowiedzi

FHR
10-05-2015, 00:03
Gratuluję, popełniłaś dwa błędy ortograficzne w jednowyrazowym tytule wątku! :)

malkow8797
10-05-2015, 00:07
człowiek całe życie się uczy :) dzięki:) a co do treści postu doradzisz?

freefly
10-05-2015, 12:49
Zapytaj, jaki chcą na to przeznaczyć budżet.

sokół wędrowny
12-05-2015, 23:55
Z tego co piszesz to raz może trwać dłużej a kolejny raz krócej itd. Najwygodniej by chyba było wyjść ze stawki godzinowej a chyba wiesz za ile Ci się opłaca poświęcać swój czas ? Będzie też prosty wstęp do ewentualnych negocjacji.