Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zagwozdka

  1. #1

    Domyślnie zagwozdka

    Drodzy Nikoniarze, może Wy pomożecie... dostałam propozycję współpracy z jednym z warszawskich salonów fryzjerskich. Mam robić kilka razy w miesiącu zdjęcia metamorfoz włosów, ale też robić fotki w czsie szkolenia fryzjerów w salonie... Orientujecie się jakiego rzędu pieniądze mogłabym wziąć za tego typu zlecenia?
    dzięki z góry za podpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez malkow8797 ; 10-05-2015 o 00:06

  2. #2

    Domyślnie

    Gratuluję, popełniłaś dwa błędy ortograficzne w jednowyrazowym tytule wątku!

  3. #3

    Domyślnie

    człowiek całe życie się uczy dzięki a co do treści postu doradzisz?

  4. #4

    Domyślnie

    Zapytaj, jaki chcą na to przeznaczyć budżet.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 13-05-2015 o 11:57 Powód: lit.

  5. #5

    Domyślnie

    Z tego co piszesz to raz może trwać dłużej a kolejny raz krócej itd. Najwygodniej by chyba było wyjść ze stawki godzinowej a chyba wiesz za ile Ci się opłaca poświęcać swój czas ? Będzie też prosty wstęp do ewentualnych negocjacji.
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •