PDA

Zobacz pełną wersję : monopod



spiritus
12-04-2015, 18:22
Jaki monopod polecacie?

Jest jakaś różnica za "pałkę" za 100zł a za tą po 300 zł?

Nie ukrywam, że interesuje mnie na dolna granica czyli max. 100 zł

Jak ktoś ma na sprzedaż coś ciekawego to zapraszam na PW

Slon
13-04-2015, 13:26
Do czego chcesz używać?

spiritus
13-04-2015, 15:57
Ogólnie. Przeważnie tam gdzie nie mam możliwości używania statywu.
Niestety sprzętem nie szaleję aby było szeroko, jasno i bez szumu :P

Slon
13-04-2015, 17:00
Jaki największy obiektyw zamierzasz na nim montować?

spiritus
13-04-2015, 18:14
Jak na razie to 18-105 :D

Nic większego nie mam.

bogdi64
13-04-2015, 18:26
zastanów się czy będziesz zmieniał monopody i ufał monopodo- podobnemu, czy kupisz raz, a później zmieniaj aparaty systemy, a laska zostanie i zadaj pytanie jeszcze raz :)