Jaki monopod polecacie?
Jest jakaś różnica za "pałkę" za 100zł a za tą po 300 zł?
Nie ukrywam, że interesuje mnie na dolna granica czyli max. 100 zł
Jak ktoś ma na sprzedaż coś ciekawego to zapraszam na PW
Szukaj
Jaki monopod polecacie?
Jest jakaś różnica za "pałkę" za 100zł a za tą po 300 zł?
Nie ukrywam, że interesuje mnie na dolna granica czyli max. 100 zł
Jak ktoś ma na sprzedaż coś ciekawego to zapraszam na PW
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Ogólnie. Przeważnie tam gdzie nie mam możliwości używania statywu.
Niestety sprzętem nie szaleję aby było szeroko, jasno i bez szumu :P
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Jaki największy obiektyw zamierzasz na nim montować?
Jak na razie to 18-105
Nic większego nie mam.
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
zastanów się czy będziesz zmieniał monopody i ufał monopodo- podobnemu, czy kupisz raz, a później zmieniaj aparaty systemy, a laska zostanie i zadaj pytanie jeszcze raz![]()
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Skontaktuj się z nami