PDA

Zobacz pełną wersję : program do usuwania adware i spyware



luxius
29-03-2015, 18:24
witam.
W internetowych recenzjach wiekszość jest wspaniała i godna polecenia. Ponieważ sie na tym nie znam prosze kolegów o rade. Progam nie musi być darmowy .

Aras
29-03-2015, 18:44
Ja używam Malwarebytes Anti-Malware w wersji freeware.

thorcik
29-03-2015, 21:15
ADWCleaner + Malwarebytes.

National
29-03-2015, 22:19
Narobią tych świństw a później trzeba to usuwać, już mnie coś trafia :/ Ale dzięki za info

nomen82
29-03-2015, 23:49
Eset Nod 32 za 240 zl na rok na 3 kompy i 2 urzadzenia mobilne plus 40% znizki przy przedluzeniu:-) Polecam.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Dorian
30-03-2015, 09:43
Zawsze używam tego (http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-CureIt,Program,Windows,12976.html). Nie zdarzyło mi się (ani znajomym, którym poleciłem program), by czegoś nie usunął. :)

wasilewk
30-03-2015, 10:05
Eset Nod 32 za 240 zl na rok na 3 kompy i 2 urzadzenia mobilne plus 40% znizki przy przedluzeniu:-) Polecam.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Ja też tak mam, ale ktoś tu pisał, że to wyrzucone pieniądze - widocznie nie miał.

superlama
30-03-2015, 18:02
Malwarebytes Anti-malware free. Nigdy więcej nie potrzebowałem.

matomi
01-04-2015, 08:57
Ja również polecam darmowy Malwarebytes Anti-malware. Korzystałem kilka razy i zawsze pomagało.