Zobacz pełną wersję : program do usuwania adware i spyware
witam.
W internetowych recenzjach wiekszość jest wspaniała i godna polecenia. Ponieważ sie na tym nie znam prosze kolegów o rade. Progam nie musi być darmowy .
Ja używam Malwarebytes Anti-Malware w wersji freeware.
ADWCleaner + Malwarebytes.
National
29-03-2015, 22:19
Narobią tych świństw a później trzeba to usuwać, już mnie coś trafia :/ Ale dzięki za info
Eset Nod 32 za 240 zl na rok na 3 kompy i 2 urzadzenia mobilne plus 40% znizki przy przedluzeniu:-) Polecam.
Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Zawsze używam tego (http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-CureIt,Program,Windows,12976.html). Nie zdarzyło mi się (ani znajomym, którym poleciłem program), by czegoś nie usunął. :)
wasilewk
30-03-2015, 10:05
Eset Nod 32 za 240 zl na rok na 3 kompy i 2 urzadzenia mobilne plus 40% znizki przy przedluzeniu:-) Polecam.
Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Ja też tak mam, ale ktoś tu pisał, że to wyrzucone pieniądze - widocznie nie miał.
superlama
30-03-2015, 18:02
Malwarebytes Anti-malware free. Nigdy więcej nie potrzebowałem.
Ja również polecam darmowy Malwarebytes Anti-malware. Korzystałem kilka razy i zawsze pomagało.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.