Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie program do usuwania adware i spyware

    witam.
    W internetowych recenzjach wiekszość jest wspaniała i godna polecenia. Ponieważ sie na tym nie znam prosze kolegów o rade. Progam nie musi być darmowy .

  2. #2

    Domyślnie

    Ja używam Malwarebytes Anti-Malware w wersji freeware.
    ...

  3. #3

    Domyślnie

    ADWCleaner + Malwarebytes.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  4. #4

    Domyślnie

    Narobią tych świństw a później trzeba to usuwać, już mnie coś trafia :/ Ale dzięki za info
    | ... |

  5. #5

    Domyślnie

    Eset Nod 32 za 240 zl na rok na 3 kompy i 2 urzadzenia mobilne plus 40% znizki przy przedluzeniu Polecam.

    Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nomen82 Zobacz posta
    Eset Nod 32 za 240 zl na rok na 3 kompy i 2 urzadzenia mobilne plus 40% znizki przy przedluzeniu Polecam.

    Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
    Ja też tak mam, ale ktoś tu pisał, że to wyrzucone pieniądze - widocznie nie miał.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #7

    Domyślnie

    Zawsze używam tego. Nie zdarzyło mi się (ani znajomym, którym poleciłem program), by czegoś nie usunął.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  8. #8

    Domyślnie

    Malwarebytes Anti-malware free. Nigdy więcej nie potrzebowałem.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja również polecam darmowy Malwarebytes Anti-malware. Korzystałem kilka razy i zawsze pomagało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •