Zobacz pełną wersję : Jaki skaner
Posiadam skaner HP 5590, nie używałem go do tej pory, do skanowania dokumentów mam combo Brothera.
Czy ten skaner HP to dobre urządzenie, aby zacząć zabawę w skanowanie i obróbkę zdjęć czy lepiej rozejrzeć się za czymś innym?
Ale skanowac chcesz co, odbitki, filmy 35mm czy sredni format?
Notoryczna
25-01-2015, 18:34
Urządzenie jest wystarczająco dobre, ale gdybym miała od kolegi wyciągnąć trochę kasy, to zaproponowałabym Epsona V800 (http://www.cortland.pl/epson-perfection-v800-photo.html), ze względu na gęstość optyczną D4.0.
Dzięki za odpowiedź, pozostanę jednak przy swoim skanerze za 25zł. :)
Urządzenie jest wystarczająco dobre, ale gdybym miała od kolegi wyciągnąć trochę kasy, to zaproponowałabym Epsona V800 (http://www.cortland.pl/epson-perfection-v800-photo.html), ze względu na gęstość optyczną D4.0.
Nie no, nie strzelajmy do muchy z armaty. Posiadam V500 i stanowczo mi do amatorskiej zabawy wystarcza.
Notoryczna
28-01-2015, 18:40
Posiadam V500
Witam w klubie :)
Ale D4.0 to jednak byłoby coś...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.