Posiadam skaner HP 5590, nie używałem go do tej pory, do skanowania dokumentów mam combo Brothera.
Czy ten skaner HP to dobre urządzenie, aby zacząć zabawę w skanowanie i obróbkę zdjęć czy lepiej rozejrzeć się za czymś innym?